View Single Post
Starý 09-12-2015, 09:40   #1
Figura
člen
 
Registrovaný od: Dec 2015
Príspevky: 2
Počiatočné výzva č. 9 podopatrenie 6.1

Dobrý deň ,
chcem sa opýtať jednu vec vo výzve v podopatrení 6.1 v prípade založenia s.r.o je potrebné aby som v danej s.r.o zamestnal sám seba alebo stačí vystupovať ako konatel spoločnisti ?
Figura je offline   Odpovedať s citovaním