Téma
:
výzva č. 9 podopatrenie 6.1
View Single Post
09-12-2015, 09:40
#
1
Figura
člen
Registrovaný od: Dec 2015
Príspevky: 2
výzva č. 9 podopatrenie 6.1
Dobrý deň ,
chcem sa opýtať jednu vec vo výzve v podopatrení 6.1 v prípade založenia s.r.o je potrebné aby som v danej s.r.o zamestnal sám seba alebo stačí vystupovať ako konatel spoločnisti ?
Figura
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena