View Single Post
Starý 14-01-2016, 18:13   #3
marekj
člen
 
Registrovaný od: May 2014
Príspevky: 45
Počiatočné Re: Založenia malej farmy s HD

to je o tom v ako veľkom chceš fungovať! Pre 4-5 krav sa ti určite neoplati registrovať.
A ešte neviem prečo nechceš zo začiatku žiadať o dotacie. Napríklad dotacie na plochu môžeš žiadať aj ked niesy registrovany ved každe euro je na začiatok dobre.
marekj je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy