Re: Založenia malej farmy s HD
to je o tom v ako veľkom chceš fungovať! Pre 4-5 krav sa ti určite neoplati registrovať.
A ešte neviem prečo nechceš zo začiatku žiadať o dotacie. Napríklad dotacie na plochu môžeš žiadať aj ked niesy registrovany ved každe euro je na začiatok dobre.
|