View Single Post
Starý 04-02-2016, 06:30   #2
Odbor komunikácie 1
Moderátor
 
Odbor komunikácie 1's Avatar
 
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
Počiatočné Re: Vrátenie pôdy

Dobrý deň,

Dikcia zákona jasne ustanovuje vrátenie a prevzatie pozemku užívaného bez nájomnej zmluvy. Ak sa obe strany (užívateľ a vlastník) dohodnú inak, je to ich vzájomná dohoda.
Odboru pozemkovému neprislúcha vyjadrovať sa, či trávny porast je možné považovať za úrodu.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]

Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 08-02-2016 o 07:00.
Odbor komunikácie 1 je offline   Odpovedať s citovaním