No vidíš, tvrdíš, že si si projekt robil sám tak teda musíš vedieť, že bola povinnosť priložiť ku všetkým tým prílohám ( bolo ich 10 alebo 11 ) aj doklad o vzdelaní, či doklad z Úradu práce, že niekto, trebárs aj ten vysokoškolák, bol 2 roky evidovaný ako nezamestnaný. Aby nikto takto nemohol bez priložených potvrdení získať až 14 bodov iba tak .... napríklad klamstvom.
