![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Lesníctvo a poľovníctvo Diskusia na témy z oblasti lesníctva, drevárskej výroby, ochrany lesa, poľovníctva... |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Jul 2007
Príspevky: 1
|
Dobrý den, chtěla bych se informovat zda se ne Slovesku vyplácí nějaké příspěvky z vlastnictví lesa.Děkuji
|
|
|
|
| Sponzorované odkazy |
|
|
#2 |
|
člen
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
|
Váž. p.
Vašu otázku, ste položila len vo všeobecnej rovine. Na odpoveď je potrebné vedieť daľšie skutočnosti. Napr., kto užíva Vaše pozemky, či ste spoluvlastníčkou, či sú v prenájme, a pod.![]() |
|
|
|