![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Povráva sa že nebude poskytnutá dotácia na testáciušportových koní podľa podmienok SJF. Čo je príčinou neposkytnutia tejto dotácie? Je to z dôvodu reštruktulizácie pri poskytovaní takýchto dotácii alebo zanedbaním podmienok na priznanie dotácie zo strany SJF.
|
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán Skatulla,
aj v roku 2006 je stále v platnosti Výnos MP SR č.806/2004-100 z 13. apríla 2004 o podrobnostiach o poskytovaní podpory v oblasti poľnohospodárstva, potravinárstva a lesného hospodárstva. Podľa tohto výnosu je možné v roku 2006 poskytnutie takejto podpory. Možné „povery“ ohľadom poskytovania „dotácií“ na testáciu športových koní vznikajú zrejme kvôli tomu, že od roku 2007 sa chystá nový výnos, ktorý bude upravovať štátnu pomoc v nasledujúcom rozpočtovom období 2007-2013. Materiál sa momentálne pripravuje. V zásade však musí spĺňať podmienky stanovené pre štátnu pomoc v legislatíve EÚ. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|
![]() |
| Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
Podobné témy
|
||||
| Téma | Tému začal | Fórum | Reakcie | Posledný príspevok |
| Komu vyhovuje koniec chovu koní na Slovensku | Eva Líšková | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 3 | 08-04-2004 11:04 |
| Smutný chovatež koní | Dušan Petráško | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 0 | 06-04-2004 13:40 |
| Prečo ministerstvo podporuje likvidáciu chovu koní na Slovensku | S. Rozenberg | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 2 | 31-01-2003 09:10 |