![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Oct 2013
Príspevky: 40
|
dobrý den ako jedna z podmienok prijatia dotacie pre začínajúceho farmára je vzdelanie a mna zaujíma ked nemám ani stredoškolské ani vysokoškolské vzdelanie či tá dvojročná prax ktorá sa bude vyžadovať bude akceptovaná ak v súčastnosti chovám hovädzí dobytok ale nemám ho registrovaný v CEHZ a s mojim ocom máme malé hospodárstvo, ale neregistrované dakujem
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Dobrý deň,
žiadateľ pokým nemá absolvované SŠ alebo VŠ vzdelanie, je nevyhnutná dvojročná pre neho prax v poľnohospodárstve spolu s absolvovaním akreditovaného vzdelávacieho kurzu zameraného na poľnohospodárske podnikanie. V prípade potreby, môže byť oprávnenému žiadateľovi poskytnutá lehota 36 mesiacov od schválenia projektu na splnenie tejto podmienky, ak je tento zámer uvedený v podnikateľskom pláne. Pre potvrdenie praxe je jednoznačne potrebné oficiálne potvrdenie, z čoho vyplýva, že vaša doterajšia prax, bohužiaľ, nemôže byť akceptovaná bez predloženia oficiálneho potvrdenia. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 28-11-2013 o 13:00. |
|
|
|