![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Aug 2014
Príspevky: 2
|
Dobrý den, rád by som sa spýtal čo mám robiť ked som na svojom pozemku orna poda pristihol tri traktori kosiť trávu. Zanedlho prišiel akýsi pánko a slušne ma vyhodil, že on má moju ečkovu parcelu aj s dalšími 29 parcelami prenajatú od pozemkového fondu ako jednu céčkovu parcelu. Po pánovi sa zlahla zem a neviem čo mám robiť aby som si to mohol oplotiť a začať obrábať pôdu.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Dobrý deň,
zistite si na príslušnom regionálnom odbore Slovenského pozemkového fondu, kto má uvedený pozemok v nájme. Zároveň ho informujte, že pozemok vlastníte na základe dedičského rozhodnutia a dodatkom žiadajte zmenu zmluvných strán nájomného vzťahu. S pozdravom Odbor komunikácie a marketingu Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 12-08-2014 o 09:51. |
|
|
|