AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 10-12-2002, 04:19   #1
Ing.Nemcová Katarína
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Izrael


Vážený pán minister,

som vežmi rada, že ste začali spoluprácu s Izraelom v oblasti požnohospodárstva. Minulý rok som sa zúčastnila mesačného kurzu v školiacom stredisku CINADCO, Dairy cattle production a bolo to na vežmi dobrej odbornej úrovni. V tom čase žiadna mimoriadna spolupráca s Izraelom neexistovala. Tak Vám GRATULUJEM.
Zároveň chcem požiadať , či je možné dostávať o tejto spolupráci nejaké informácie, poprípade sa do nej zapojiť?
S pozdravom.

Ing.NEMCOVá KATARíNA,
PREDEDA DRUžSTVA
PODJAVORIE ,DRUžSTVO ZAJEžOVá
  Odpovedať s citovaním
Starý 19-12-2002, 07:43   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Izrael

Vážená pani Ing. Nemcová,

dovožte, aby som Vás informoval, že Ministerstvo pôdohospodárstva SR má vzťahy so štátom Izrael upravené dvoma medzištátnymi dohodami o spolupráci v oblasti ochrany rastlín a karantény rastlín a o spolupráci v oblasti veterinárnej medicíny, ako aj Dohodou medzi vládou SR a vládou Štátu Izrael o spolupráci v oblasti požnohospodárstva. Pravidelné kontakty na úrovni vedenia ministerstva, vežvyslancov a požnohospodárskych radcov udržiava rezort pôdohospodárstva od roku 1995.

V súčasnosti sa zakladá izraelsko-slovenská pracovná skupina. Jej ustanovenie a prvé zasadanie sa plánuje v 1. polroku 2003. Koordináciou spolupráce s Izraelom som poveril pána štátneho tajomníka Mariána Radošovského. Vítam Váš záujem o participáciu na týchto projektoch. O vývoji spolupráce medzi SR a Štátom Izrael, budeme priebežne informovať. V týchto dňoch obe strany prerokúvajú námety na riešenie v rámci pracovnej skupiny.

S pozdravom

Zsolt Simon,
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je vypnutý
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:15.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..