![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
|
PPA za minulý rok dlhuje za dotácie poľnohospodárom - PD miliónové finančné čiastky. Prečo o neplatení nie je verejnosť informovaná? Nikto dôkladnejšie nezdôvodnil, prečo vlani odišlo zo sektoru MP SR 15.000 pracovníkov.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
člen
Registrovaný od: Dec 2007
Príspevky: 318
|
Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) nedlhuje poľnohospodárom žiadne finančné prostriedky, čo sa týka podpôr. Každá podpora, ktorú môže žiadateľ
dostať, podlieha určitým pravidlám, s ktorými sú žiadatelia oboznámení prostredníctvom komunikačných prostriedkov alebo priamo na informačných dňoch, ktorých bolo pomerne dosť.To znamená, pokiaľ žiadateľ spĺňa podmienky pre poskytnutie podpory, agentúra v príslušných časových lehotách prostriedky okamžite vypláca. S pozdravom Ing. Ladislav Vlčej riaditeľ platobnej sekcie PPA |
|
|
|