![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Sep 2014
Príspevky: 4
|
Dobry den rad bi som sa opytal vlastnim 3,5 ha obhospodaruje ho drustvo bol som ori nich ohladne vratenia pody povedali mi ze sa urcite dohodneme ale ze to urcite nebude 3,5 co mi vratia na moje pozemky beru dotacie ja chcem zacat ako shr a preto chcem svoju podu spet. Vypovedna doba na zmluve je jeden rok. Zatial mi ponukli jednu parcelu za mojim domom na ktorej su 3 vlastnici a neberu sa na nu dotacie tak potrbujem radu aby ma nejako neokaslali vopred dakujem
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Dobrý deň,
ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
|
|
|