AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Prečo sa nedočkáme odpovedí (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1484)

Ján Skatulla 21-03-2006 08:35

Prečo sa nedočkáme odpovedí
 
Prešieľ som témy na Vašom diskusnom fóre a zistil som že pracovníci ministerstva sa vyhýbajú poskytovať informácie v oblasti chovu koní na Slovensku. Je tu niekoľko tém v krátkom časovom období na ktoré nikto neodpovedal. Viem že chov koní pre štát nieje lukratívna záležitosť ale vytvára množstvo pracovných príležitostí, a je spotrebiteľom poľnohospodárskych produktov z menej úrodných oblastí a horských oblastí. Čiže táto súčinnosť vytvára podporu pre zaostalejšie regioný a tak splňa smer vašej rozvojovej poľnohospodárskej politiky. Budem rád ak v krátkom období poskytnete odpovede aj na tiéto témy. Vopred ďakujem.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:38.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..