![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Prešieľ som témy na Vašom diskusnom fóre a zistil som že pracovníci ministerstva sa vyhýbajú poskytovať informácie v oblasti chovu koní na Slovensku. Je tu niekoľko tém v krátkom časovom období na ktoré nikto neodpovedal. Viem že chov koní pre štát nieje lukratívna záležitosť ale vytvára množstvo pracovných príležitostí, a je spotrebiteľom poľnohospodárskych produktov z menej úrodných oblastí a horských oblastí. Čiže táto súčinnosť vytvára podporu pre zaostalejšie regioný a tak splňa smer vašej rozvojovej poľnohospodárskej politiky. Budem rád ak v krátkom období poskytnete odpovede aj na tiéto témy. Vopred ďakujem.
|
|
![]() |
| Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
Podobné témy
|
||||
| Téma | Tému začal | Fórum | Reakcie | Posledný príspevok |
| bez reakce, bez odpovědí | Ladislava Papučíková | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 1 | 12-06-2006 13:07 |
| Prečo nie? | Štefan Markuš | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 1 | 09-03-2005 07:58 |
| Prečo? | reno | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 1 | 21-10-2004 13:44 |
| Prečo ŠVPS SR sa správa tak, ako sa správa? | Ján Hájek | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 0 | 07-12-2003 18:17 |
| Prečo ministerstvo podporuje likvidáciu chovu koní na Slovensku | S. Rozenberg | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 2 | 31-01-2003 09:10 |