View Single Post
Starý 25-07-2014, 11:51   #1
julo82
člen
 
Registrovaný od: Jul 2014
Príspevky: 1
Počiatočné nariadenie vlady 192/2014

Dobry den,

podla noveho nariadenia vlady 192/2014 je od odvodu za odnatie polnohospodarskej pody oslobodene odnatie pody na pozemku pod rodinnym domom s vymerou do 250m2 (jednopodlazny) resp do 150m2 (dvojpodlazny). Chcel by som sa spytat, ci po presiahnuti uvedenych vymer sa odvod zaplati len za rozdiel alebo za cely vymer (dvojpodlazny rodinny dom 175m2 - odvod bude za 25m2 alebo za celych 175m2?). Na Obvodnom urade este nevedeli zaujat stanovisko.

Vopred dakujem
julo82 je offline   Odpovedať s citovaním