![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Jul 2014
Príspevky: 1
|
Dobry den,
podla noveho nariadenia vlady 192/2014 je od odvodu za odnatie polnohospodarskej pody oslobodene odnatie pody na pozemku pod rodinnym domom s vymerou do 250m2 (jednopodlazny) resp do 150m2 (dvojpodlazny). Chcel by som sa spytat, ci po presiahnuti uvedenych vymer sa odvod zaplati len za rozdiel alebo za cely vymer (dvojpodlazny rodinny dom 175m2 - odvod bude za 25m2 alebo za celych 175m2?). Na Obvodnom urade este nevedeli zaujat stanovisko. Vopred dakujem |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Dobrý deň,
Odvod sa zaplatí len za rozdiel presahujúci oslobodenú rozlohu. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 28-07-2014 o 11:01. |
|
|
|