![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán minister, chel by som sa dotazovať kedy nám budú vyplatené zadržané eurodotácie na pôdu tzv. Vtáčich území. Za reakciu vopred ďakujem... Poľnohospodár z Oravy.
|
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán,
v dňoch 14. – 16.3.2005 boli na všetky regionálne pracoviská Pôdohospodárskej platobnej agentúry /PPA/ doručené rozhodnutia na znevýhodnené oblasti. Pri preberaní rozhodnutí bolo potrebné postupovať rovnako, ako u rozhodnutí doručených v minulom roku, ktoré sa týkali platby na plochu a plodiny na ornej pôde, t.j. v prípade, že žiadateľ súhlasil s rozhodnutím, využil svoje právo na vzdanie sa odvolania. Príslušné regionálne pracoviská Pôdohospodárskej platobnej agentúry následne postupujú túto informáciu na ústredie PPA v Bratislave, ktoré priebežne uvoľňuje finančné prostriedky na účty žiadateľov. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|