![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Jun 2011
Príspevky: 0
|
Dobrý deň, ja by som sa Vás chcela spýtať ako je to s nenávratným finančným príspevkom z eurofondov? Chcela by som si založiť farmu. Chovať kone a ponúkať hipoterapiu, chovať ovce a kozy a neskôr možno aj kravy. Chcela by som sa spýtať či by som mala nárok na príspevok a aké sú podmienky. Ďakujem
![]() |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Vážená Mirka,
Chov koní na hipoterapiu, chov ovcí, kôz a kráv je s prispením eurofondov podporovaný z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013, jeho implementáciu zabezpečuje ministerstvo. Všetky podrobnosti týkajúce sa oprávnených výdavkov, výšky podpory, oprávnených žiadateľov, výšky oprávnených výdavkov na 1 projekt, oblasti podpory a ďalšie informácie získate z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013 a Príručky pre žiadateľa o poskytnutie nenávratného finančného príspevku, ktoré sú vystavené na webových stránkach www.land.gov.sk a www.apa.sk. S pozdravom, Zsolt Simon minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
|
|
|