![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 6
|
Dobrý deň , chcem sa opýtať kompetentných ako funguje využívanie služobných áut v podniku lesy Sr. Ako je možné, že riaditelia námestníci a správcovia využívajú služobné autá na súkromné cesty neplatia ani cent!!!!!
Zopár príkladov: vedúci výrobného úseku odštepného závodu - jazdí so služobným terénnym autom na svoj vinohrad vykonávať práce so služobným autom robí aj oberanie hrozna. vedúci lesnej správy : desiatky kilometrov dochádza dennodenne na pracovisko vozí sa na služobnom aute s konkubínamy, cez víkend autom navštevuje rešteurácie 20 - 30 km od bydliska ale v prevádzke vozidla je napísané že je na kontrole na opačnom konci okresu O alkohole v podniku Lesy SR písať nebudem... to je kapitola sama o sebe Ak je na MPaRV oddelenie alebo sekcia kontroly ČO ROBÍ ?! ![]() |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Dobrý deň,
V prípade, ak máte podnet na prešetrenie konkrétneho prípadu, ako uvádzate, obráťte sa písomne na Sekciu kontroly a vládneho auditu MPRV SR, ktorá môže na základe rozhodnutia ministra vykonať v zmysle zákona prešetrenie danej veci. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 28-11-2013 o 13:06. |
|
|
|