![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Dobrý den, před časem jsem se na těchto místech svěřila se svým problémem. Hned ze začátku jsem zmínila, že se možná nejedná přímo o dotaz na pana ministra, nicméně nepochybuji o tom, že je osobně zodpovídá a tak si myslím, že by mohla na každý příspěvek být alespoň nějaká odpověď. Byť v tom duchu, že ministerstvo není kompetentní apod. Ale takových příspěvků (bez jakékoliv odpovědi či reakce) jsem zde viděla více a tak je to asi běžná praxe. Proč potom takové forum zakládat? I přesto bych byla za radu vděčná.
|
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážená pani Papučíková,
na posúdenie daného problému uvádzate veľmi všeobecné a strohé informácie. Preto Vám odporúčam, aby ste si zistili, v pôsobnosti ktorého súdu mal Váš otec trvalé bydlisko. Informácie o prejednaní dedičstva môže poskytnúť príslušný súd prípadne oznámiť, ktorý notár dedičstvo prejednával. Ak viete, kde sa nachádzali predmetné nehnuteľnosti, môžete cestou príslušnej správy katastra zistiť ako je zapísané vlastníctvo. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|
![]() |
| Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
Podobné témy
|
||||
| Téma | Tému začal | Fórum | Reakcie | Posledný príspevok |
| Prečo sa nedočkáme odpovedí | Ján Skatulla | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 0 | 21-03-2006 08:35 |