AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 02-02-2004, 09:50   #1
RPPK Lučenec
 
Príspevky: n/a
Počiatočné DOTAZ



Vážený pán minister,

v minulosti boli bonifikované úvery týkajúce sa SZL a TZL.
Naša faktická pripomienka a súčasne i dotaz sa týka
skutočnosti, či uvedené finančné nástroje sa budú uplatňovať i
v roku 2004. Súčasne nás zaujímajú možnosti bonifikácie
prevádzkových a investičných úverov pre rok 2004 v rezorte
pôdohospodárstva, spracovatežského priemyslu a odvetvia
služieb pre požnohospodárov v rámci skladovania rastlinných komodít
a výroby kŕmnych zmesí.


RPPK Lučenec
  Odpovedať s citovaním
Starý 12-02-2004, 07:05   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: DOTAZ

Vážení pracovníci RPPK,

finančné otázky o ktorých píšete majú základ v zmene doterajšieho systému financovania a to na systém financovania platný v EÚ, ktorej by sme sa mali stať platnými členmi od 1.5.2004.
Za mesiace január až apríl tohto roku môžeme totižto finančné prostriedky vyplatiť len na účely národných doplatkov, tak ako boli tieto schválené v Národnej rade SR pri schvažovaní rozpočtu na rok 2004.
Po vstupe Slovenskej republiky do Európskej únie sa vytvorí možnosť poskytovať podporu aj na bonifikáciu prevádzkových a investičných úverov. Informácie o danej problematike budú v dostatočnom časovom predstihu zverejnené na internetovej stránke www.mpsr.sk.


S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Podobné témy
Téma Tému začal Fórum Reakcie Posledný príspevok
Strach - dotaz PZ Polom Čadca Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 29-09-2005 13:03
Usmernenie - dotaz Zuzana Herceghová, SHR Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 17-03-2005 13:20
Dotaz štátnej platobnej agentúre Ján Hájek Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 20-04-2004 19:07
Dotaz Milos Ladovsky Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 25-02-2004 08:05
Dotaz na čerpanie dotácií na rok 2003 Ing. Staroň, spol. ASIK,s.r.o. Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 14-01-2004 07:43


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:47.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..